Köşebent

Köşebentler büyük bir kullanım alanına sahip olup, özellikle taşımada ve depolamada önemli bir kullanım yerine sahip olup Üstün Ambalaj sanayi tarafından sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Depolarınızda, ürünleri son kullanıcı ya da dağıtıcıya ilettiğiniz taşıma operasyonlarında ürünlerin zarar görmemesi adına karton köşebentler kullanılmaktadır. Karton köşebentlerin belirli bir standardı yoktur ancak en çok kullanılan ambalaj modellerine göre, birkaç karton köşebent seçeneği en yoğun kullanılanlar olarak gösterilebilir.

Zarar görmeden ürün tesliminin en kolay yolu

Köşebentler ile, daha önce tesislerde birçok firmanın başına gelen olumsuz durumlar yaşanmamaktadır. Sert bir darbe ile zarar görebilecek bir koli ya da seperatör, bir taşıma aracı köşebent ile birlikte zarar görse dahi korunacaktır. Yapı bakımından sert malzemeleri barındıran köşebentler sayesinde ürünlerinizin taşınma ve korunma kalitesi artacaktır. Firmamız bünyesinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firma için üretilen köşebentler, kaliteleri ile birçok yetkilinin dikkatini çekmiş, taktir toplamıştır. Bu ürünler taşınması gerçekleştirilecek olan kolilerin her hangi bir zarar görmeden taşınmasında kullanılmaktadır. Taşıma prosesi en çok kazanın, darbenin ve doğal olarak firenin yaşandığı noktalardan birisidir. Kaliteli, yüksek direnç ve mesnet parametreleri barındıran köşebentlerimiz ile biz bu aşamadaki zararları ortadan kaldırmak için çabalıyoruz.

Kartonların, kolilerin, kutuların alt ve üst köşelerine konulan bu köşebentler kutuya içeriden dayanıklılık ve stabilite sağlar. Birbirinin üzerine konulacak koliler varsa bu ürünlerimiz sayesinde zarar görmeden taşınması sağlanmış olur. Üstelik taşıma ve depolama esnasında yerden kazanç da sağlanmış olur. Eğer kaliteli bir hizmetten söz ediliyorsa, ürünün üretiminden depo sürecine, taşımasında minimum hasar görmesinden teslimatına kadar bütünleşik bir kalite politikası uygulanmalı. Bu anlamda karton köşebent de, en az kaliteli kutularımız kadar, seperatörlerimiz ve ambalaj ürünlerimiz kadar önemlidir.

Avantajları

Kullanım olarak kolay ve pratiktir.
Doğayı kirletmez ve çevre dostudur.
Çeşitli şekillerde kullanıma uygundur.
İhracat paketlemelerine uygundur.

Kullanım alanları

Mobilya ve Otomotiv ürünlerinde
Metal Plakalar ve Cam eşyalarda
Beyaz Eşya ve Reklamcılık sektörleri
Uzun mesafeli sevk paketlemelerinde

kosebent (1)
kosebent (2)
kosebent (3)
kosebent (4)
kosebent (5)
kosebent (6)
kosebent-cesitleri
kosebent (1)
kosebent (2)
kosebent (1)
kosebent (2)
kosebent (3)

back to top

Hakkımızda

world-map

Üstün Ambalaj Ltd.Şti. 1999 yılında faaliyete geçmiş olup oluklu mukavva, kutu, koli, seperatör, selefonlu seperatör, trıblex, ofset kutu, ara bölme, ondüla, ebatlı ondüla, köşebent, gri karton vb her türlü ve her ebatta oluklu mukavva kutu ve koli üretimi yapmaktadır.

Hızlı Iletişim

Adresimiz : Yazıbaşı Mah.9217 Sokak No: 1 Yazıbaşı-Torbalı/İZMİR
Telefon : +90 (232) 853 93 85 / +90 (232) 853 88 15 / +90 (232) 853 98 05 / +90 (232) 853 88 94

Faks : +90 (232) 853 97 76

Mail : info@ustunambalaj.com.tr

Sosyal Medya

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout