Seperatör (Selefonlu Seperatör)

Seperatör koli içene konulan ürünleri ayrıştırmada ve teması engellemede kullanılır. Seperatör mukavva halindedir ve tek oluklu mukavva olarak tercih edilir. Kimi durumlarda geçmeli seperatör olarakda talep edilir. Bu tip durumlarda seperatörle yarıklar açılır, bu yarıklar sayesinde birbirine geçme hali sağlanır. Üretim materyali açısından Üstün Ambalaj sanayi olarak çevreci tutumumuz sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üretilen seperatör modelleri, seperatörlerin ücretlendirmesi ve diğer detaylar için, fiyat teklifi almak için yapmanız gereken hemen Üstün Ambalaj satış temsilcilerine ulaşmak ve bilgi vermektir. İşinize değer katmak, kalite yaratmak için gece gündüz tüm gücümüzle çalışıyoruz. Üstün Ambalaj Sanayi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Avantajları

  • Darbelere karşı maksimum korumalıdır.
  • Dayanıklıdır tekrar kullanılabilir.
  • Farklı sektörlerde çok amaçlı kullanım
  • Hafif bir malzemedir. Ekonomiktir.
  • İhracat paketlemelerine uygundur.
  • Selefonlu separatör üretimimiz vardır.

Kullanım alanları

Gıda, Elektrik, Mobilya, Otomotiv, İlaç, Kimya, Plastik, Beyaz Eşya, Taşımacılık, Tekstil, Matbaa gibi sektör ürünlerinin birbirine teması sonucu çizilme ve hasarları önlemek için kullanılır.

Çeşitleri

İstif aralarında kullanılan Oluklu yatay ve dikey seperatörler, kutu ve koli içi bölme amaçlı geçmeli seperatörler olarak iki çeşit olarak üretilirler. Ölçüler talep üzerine oluşturulur.

seperator (1)
seperator (10)
seperator (11)
seperator (12)
seperator (2)
seperator (3)
seperator (4)
seperator (5)
seperator (6)
seperator (7)
seperator (8)
seperator (9)
seperator (1)

back to top

Hakkımızda

world-map

Üstün Ambalaj Ltd.Şti. 1999 yılında faaliyete geçmiş olup oluklu mukavva, kutu, koli, seperatör, selefonlu seperatör, trıblex, ofset kutu, ara bölme, ondüla, ebatlı ondüla, köşebent, gri karton vb her türlü ve her ebatta oluklu mukavva kutu ve koli üretimi yapmaktadır.

Hızlı Iletişim

Adresimiz : Yazıbaşı Mah.9217 Sokak No: 1 Yazıbaşı-Torbalı/İZMİR
Telefon : +90 (232) 853 93 85 / +90 (232) 853 88 15 / +90 (232) 853 98 05 / +90 (232) 853 88 94

Faks : +90 (232) 853 97 76

Mail : info@ustunambalaj.com.tr

Sosyal Medya

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout